Motto mojego życia brzmi: „SKARBEM MOJEGO ŻYCIA SĄ LUDZIE”, stąd cieszę się z każdej formy kontaktu i spotkania. Temu celowi ma służyć także strona, którą Państwo właśnie odwiedzacie.

 Z radością witam zarówno stałych Bywalców, regularnie odwiedzających tę stronę, jak i Internautów i Internautki, którzy przypadkiem lub celowo po raz pierwszy tu zawitali. Zmieniona szata graficzna strony nie oznacza zmiany mojej otwartości i życzliwości dla Odwiedzających, jest natomiast wyrazem troski o aktualność i atrakcyjność prezentowanych treści. Jestem otwarty na wszelkie uwagi i propozycje ulepszenia strony.

Każdy z Gości znajdzie tu zarówno wiele informacji dotyczących mojej osoby, działalności naukowej i dydaktycznej, zainteresowań i fascynacji, jak i materiały z mojego podstawowego obszaru badawczego, tj. bioetyki"Zjawiskiem szczególnie ważnym jest ożywienie refleksji etycznej wokół życia: powstanie i coraz szerszy rozwój bioetyki sprzyja refleksji i dialogowi - między wierzącymi i niewierzącymi, a także między wyznawcami różnych religii - o podstawowych problemach etycznych związanych z ludzkim życiem". . Z zawartych tu materiałów można swobodnie korzystać, przy zachowaniu praw autorskich. Zapraszam do dzielenia się uwagami dotyczącymi strony i jej zawartości, tak za pośrednictwem KSIĘGI GOŚCI, jak i komunikatorów wskazanych w KONTAKTACH.

 

Zapraszam do wymiany myśli.

Dziękuję za odwiedzenie strony i serdecznie pozdrawiam

Piotr Morciniec

Copyright 2011 Home. Powered by Joomla templates. All Rights Reserved.